Výkopové práce strojmi JCB 8014 a JCB 1CX

Potrebujete vykopať základy na dom, priekopu alebo plynovú prípojku?   

Nechajte to na nás

Rýchlo, efektívne, kvalitne a za skvelé ceny Vám vykopeme a upravíme terén okolo domu, záhrady alebo pozemku presne podľa Vašich predstáv.  

JCB 8014:

je obľúbený výkonny 1.4t minibager s otočnou vežou v okruhu 360 stupňov, ktorý je výborným pomocníkom pri výkopoch v úzkych priestoroch okolo domov ako aj pri náročnejších úlohách ako sú základy domu alebo výkop pre bazén. Svojou šírkou iba 1 meter sa pohodlne dostane do priestorov za domom pre obkopanie základov pre drenážne rúry, či výkope pre elektrické káble alebo vodovodné potrubie. Pre svoje nízke prevádzkové náklady stojí u nás hodina práce so strojníkom iba 17€.

Šírky lyžíc:

25 cm, 30 cm, 40 cm, 60 cm, 65 cm, 100 cm svahovacia lyžica


JCB 1CX:

šmykom riadený kompaktný nakladač JCB 1CX o váhe 2,8t je snom každého stavebníka rodinných domov a stredne veľkých stavieb. Navážanie makadamu alebo násypu pod základovú dosku, odstránenie ornice alebo vykopanie základov a nakladanie prebytočnej zeminy, sute, štrku a piesku nie je žiadny problém. Pri zarovnávaní a planýrovaní pozemkov je skvelým nástrojom predná nakladacia lýžica o šírke 1.43m. Úžasným doplnkovým komponentom sú paletizačné vidly, ktoré výborne poslúžia pri prevoze, skladaní a nakladaní paliet.

Šírky lyžíc a príslušenstvo:

40 cm, 50 cm, 70 cm, 140 cm nakladacia predná lyžica, nakladacie paletizačné vidly


TOPlist